O Nas

O nas

W Plastisol-Transfer.com przekuwamy nasze doświadczenie na zadowolenie klientów. To właśnie radość klientów z dobrze zrealizowanych zleceń napędza nas do działania. My również z entuzjazmem podchodzimy do możliwości realizowania nowych oraz wznawianych zleceń dla naszych Klientów. Należą do nich zlecenia dla marek jak: Pepsi, Lays, Elf, Ikea, Amazon, BurgerKing, Lidl oraz wiele innych. Chcemy, abyś i Ty dołączył do grona naszych zadowolonych klientów.

Plastisol-Transfer to ponad 20 lat doświadczenia w sitodruku i przeszło 10 lat w produkcji nadruków termotransferowych. Przez te lata nie tylko doprowadziliśmy nasze produkty do perfekcji, ale przede wszystkim nauczyliśmy się reagować na potrzeby naszych klientów. Stąd wziął się m.in: gwarantowany 24 godzinny termin realizacji transferów ONE, możliwość realizacji próby przedprodukcyjnej przed zleceniem nakładu, produkty spełniające najwyższe oczekiwania jakościowe.

Realizujemy zlecenia w systemie “all in one place” co oznacza, że wszystkie elementy procesu produkcyjnego realizowane są przez nas. Począwszy od fachowego doradztwa, błyskawicznej wyceny, profesjonalnej realizacji zlecenia na szybkiej wysyłce kończąc. Pozwala to mieć całkowitą kontrolę nad procesem produkcyjnym co jest kluczowe dla skrócenia procesu produkcji oraz zagwarantowania wcześniej ustalonych terminów wysyłki. Nasz zaawansowany system planowania produkcji pozwala w czasie rzeczywistym monitorować postęp w realizacji zleceń, dzięki czemu na wczesnym etapie jesteśmy w stanie wykryć wszystkie anomalia mogące wpłynąć na czas i jakość produkcji.

Nie ustajemy w systematycznym rozwijaniu nowoczesnego parku maszynowego. Dysponujemy kilkoma automatycznymi liniami produkcyjnymi, co pozwala w niezakłócony sposób realizować zlecenia naszych klientów, nawet w przypadku awarii jednej z nich. Zastosowanie najnowszych technologii oraz automatyzacja procesu produkcji pozwalają na optymalizację kosztów, dzięki czemu możemy zaoferować jedne z najlepszych cen na rynku Europejskim.

W Plastisol-Transfer.com jesteśmy odporni na częste ostatnio zachwiania łańcuchów dostaw skutkujące brakami podstawowych materiałów do produkcji. Nasze stany magazynowe materiałów eksploatacyjnych pozwalają na niezakłóconą prace przez kilka miesięcy, gwarantują powtarzalną jakość oraz stabilne ceny.

Każde zlecenie przed wysyłka przechodzi wnikliwą kontrolę jakości – nie tylko samych transferów, ale i parametrów aplikacji. Zlecenia wybiórczo poddawane są kontroli odporności na pranie. W zależności od zamówionego produktu oferujemy szeroki wybór procesów po produkcyjnych ułatwiających późniejszą aplikację, m. in. ploterowe lub laserowe cięcie arkuszy na użytki z wykorzystaniem optycznej rejestracji znaczników, dzięki czemu każdy użytek jest taki sam, co jest niezbędne przy precyzyjnej aplikacji. Jako jedyni na rynku oferujemy możliwość perforacji arkuszy papierowych dla łatwego wydzierania wybranych transferów z arkusza.

Przykładamy dbałość do realizacji zleceń naszych klientów, ale również w myśl strategii zrównoważonego rozwoju dbamy o zdrowie naszych pracowników oraz dokładamy wszelkich starań, aby nasza działalność miała minimalny negatywny wpływ na środowisko naturalne. Dlatego wszystkie środki chemiczne stosowane w procesie produkcji – pracują w zamkniętych obiegach, dzięki czemu po przefiltrowaniu nadają się do ponownego wykorzystania. Dzięki własnej fermie fotowoltaicznej ok 40% zużywanej energii elektrycznej pochodzi z odnawialnych źródeł energii. W perspektywie kolejnych lat udział energii elektrycznej pochodzącej z odnawialnych źródeł energii planujemy podnieść do poziomu 70%.

Dbamy o bezpieczeństwa Państwa danych. Stosowane w naszej pracy systemy bazodanowe spełniają następujące normy:
ISO/IEC 27001, ISO/IEC 27701, ISO/IEC 27017, ISO/IEC 27018, ISO 9001, ISO/IEC 20000, SOC 2 Type II, GDPR, CCPA, TRUSTe Review

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Zapraszamy.

pl_PL